DODGE Club Ukraine, Додж Клуб Україна

Автомобили => Неполадки и ремонт => Avenger => Тема начата: Puk jr от 17 декабря 2017, 16:35

Название: Проблемне переключання з 2 на 1 акпп 41tes
Отправлено: Puk jr от 17 декабря 2017, 16:35
Шкода що не можна матюкатися. Повний перебір коробки, всі фрикціони, втулки, блок соленоїдів, повна заміна масла (при розборці масло було чисте, на магніті пушок, масло мопар атф4), заміна дросельної заслонки і бздець. 20 км їхала ідеально і на тобі, при скиданні на першу відчувається удар. Якщо різко тормозити то мало замітний, якщо плавно, або накатом, або тіптроніком майже як в бордюр. Кікдаун на першу ето просто убійство техніки, відчуття не як в бордюр, а як в бетонну стіну при краш-тест, перша, удар, потім букс, потім знову друга і х...й тобі а не кікдаун. При тому машина не глохне, всі інші режими без дефектів. Нтернет каже що аналогічна проблема є поширеною і на інших марках авто, але єдиного виснвку і точного діагнозу не знайшов. Просто зняти і поставити блок соленоїдів вирішує проблему на  декілька км пробігу, так як і його повна заміна (роблю висновок що мій старий блок справний, заміна нічого не змінила. Продаю, оригінал 200тис пробіг, машина 2008, експлуатація з 2009.)
Хто стикався і як лікувався?
Є підозра на дефект/ налаштування програмного забезпечення. Бо в регіоні де живу на мене дивляться як на інопланетянина коли я вимовляю слово адаптація. Дифіцит спеціалістів перенаселення овець. Хто може підказати в ІваноФранківській обл. лікаря по діагностиці авто додж, або який сканер таке може і чи по кишені він для середньостатистичного громадянина.
Название: Проблемне переключання з 2 на 1 акпп 41tes
Отправлено: Vovych от 27 декабря 2017, 17:39
достатньо зробити "адаптацію" коробки
приїжджай у Львів на офіційне СТО - останній раз ціна була 300грн (рік-два тому) - зараз мабуть 500 буде

Название: Проблемне переключання з 2 на 1 акпп 41tes
Отправлено: wal2009 от 28 декабря 2017, 12:14
адаптацию сделать,не поможет,вскрыть эбу и пропаять драйвера управления.но у вас в аварию не падает,думаю адаптации будет достаточно.