23 ноября 2017, 18:26
*

Автор
Тема: СУД з Універсал-АВТО  (Прочитано 1857 раз)

Оффлайн Oxmara 00

• Частый посетитель
  • **
  • Freedom unites us
    • Київ
СУД з Універсал-АВТО
« : 08 января 2012, 17:21 »
0
Уже півроку я перебуваю в стані суду з Універасал-АВТО щодо мого барашку. Ціна позову порядка 350 тис гривень. Сума виникає як результат нерозгляду моєї претензії відповідачем відповідно до ЗУ про захист споживачів (1% від вартості авто за кожний день прострочки). Перший раз як подав до суду він мені відповим по клопотанню Відповідача, бо тоді ще Третейські суди мали компетенцію розглядати позови споживачів (всі ви знаєте, що в наших договорах куп-прод є така підступна оговорка - власне чому нас так і зневажають :)). А коли Третейські суди були позбавлені такого права, я подав вдруге в липні 2011 року. Власне основні мої скарги це - виробничий брак переднього правого гальмівного диску (пористість металу) та скрежет в АКПП (на швидкості 10 км/год - ця проблема, на скільки мені відомо, зустрічається у всіх відомих мені калібрах 2008 року). Перед поданням позову була зроблена державна експертиза, яка зафіксувала недоліки. На останньому засідання 27.12.11 суддя по клопотанню Відповідача призначила повторну експертизу (можна тільки здогадуватися чому  :) - адже диск уже попиляний самою ж дрежавною службою і дане заключення, але наші суди - "найсправеливіші суди в світі"). Отже процес іде. Я знаю як ми всі намучилися з офіційними сервісом та дилером. Тому вважаю за потрібне поділитися зі всіма бажаючими своїм досвідом боротьби за праву справу - права споживача. По ходу справи буду намагатися висвітлювати її тут.

Оффлайн LeRu hn

• Живущий на Форуме
  • Заслуженный ФЛУДЕР - банов не боюсь :) а стоило...
    • Киев
    • leru.com
СУД з Універсал-АВТО
« Ответ #1 : 08 января 2012, 18:34 »
0
А чего по гарантии проблема не была устранена?
Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрируйтесь или Войдите

Оффлайн Romario ua

• Живущий на Форуме
  • *
    • Киев
СУД з Універсал-АВТО
« Ответ #2 : 08 января 2012, 19:29 »
0
Думаю если бы те, у кого аналогичные проблемы, параллельно начали такие жесудебные споры, это помогло бы всем вместе.