24 апреля 2018, 19:39
*

Автор
Тема: Лифтинг(усиление рессор) DODGE RAM VAN и CHRYSLER VOYAGER  (Прочитано 45064 раз)

Оффлайн grigorii ua

• Юниор
  • *
    • Киев
« Последнее редактирование: 09 июля 2010, 23:25 от Yalexx »

Оффлайн Узкоглазый

• Юниор
  • *
    • Донецк
Рессоры
« Ответ #81 : 21 января 2014, 22:46 »
0
Что делали, делаем или думаем делать с просевшими рессорами? Может отдавал кто кузнецам, если да то как на сколько этого отбивания хватает? Или подкоренной лист ставить? мороки зараза много, да и жоще наверное будет...итак пустой немного жосток сзади..ну а новые дорогие будут...
Амортизаторы с пневмоподкачкой рулят заказывал себе на эбейе

Поставил себе второй лист от газели. Немного поработал с ними правда, зато теперь машинка заметно выше.
Когда купил машину эти листы уже стояли ,через день езды снял и отдал газелистам пневмоподкачка рулит

ну по поводу аммортизаторов с подкачкой, так это хоть и менее геморно, но наверняка жеж дороже стоит...Сколько если не секрет обошлись?
100$

:evil:
Они длинее на 10см, но я их всунул с трудом, от колеса до арки 25см, осталось поднять передок, и можно джиповские колеса ставить.
после поднятия передка не забудь запастись шрузами ( угол наклона полуоси меняется)
« Последнее редактирование: 21 января 2014, 23:02 от Узкоглазый »

Оффлайн genas ua

• Новичок
  • *
    • Тульчин
Сегодня закончил работу по усилению рессор,ставил б\у волговский 2 лист.Купил в сборе две рессоры,но 3 лист с трещиной оказался,пришлось обрезать второй.Все собрал,поездил по плохой дороге умышленно(хотя они у нас почти все такие) и остался очень доволен.Спасибо всем,кто оставлял по этой теме полезные советы.

Оффлайн ВикторОД ua

• Частый посетитель
  • **
    • Винница
Привет всем пользователям 3-ей рессоры от автомобиля ГАЗ-2410, Волги. Поездил я на таком тюнинге некоторое время, но в далекой поездке у меня лопнула родная рессора на месте соприкосновения с волговской.
Исходя из личного опыта, вижу смысл попробовать пневмоподвеску.
Да, кстати, обратил внимание на состояние рессор, так ини изогнуты в местах соприкосновения с добавленной рессорой, соответсвенно стоит ожидать проблем и в этом направлении.

Оффлайн Perty

• Завсегдатай
    • Житомир
ВикторОД, тоже переживаю по этому поводу, подкоренной который подставил хочу поукорачивать сантиметров на 10 ато концы его как раз на середине самого тонкого места на родной рессоре..

Оффлайн vasil_co ua

• Частый посетитель
  • **
  • Все є добре, все буде добре.
    • Львів
 Такий варіант. На фото думаю все видно без пояснень.
Пружина здається Опель. Верх ( грибок з болтом) закручен в штатну різьбу руками, низ- в балці отвір+ стягнуто болт гайка.

Оффлайн Wolf66

• Завсегдатай
    • Тернопіль
Василю, це в тому місці де відбійник стоїть?

Оффлайн vasil_co ua

• Частый посетитель
  • **
    • Львів

це в тому місці де відбійник стоїть?
Саме так, штатна різьба відбійника. Відбійник виконує роботу відбійника, направляючу для пружини та верхню опору  тієї ж пружини. Робота заняла 30 хв.   Тепер зняти -поставити 15хв.

Оффлайн Perty

• Завсегдатай
    • Житомир
vasil_co, а як зафiксували вiдбiйник у пружинi? Менi в принципi такий варiант сподобався...Вiд якого саме опеля може згадаете..i як чи на скiльки вiдчутен пiдйом? А зайвих звукiв вiбрацiй поштовхiв по ваших файних дорогах не вiдчули?

Оффлайн ВикторОД ua

• Частый посетитель
  • **
    • Винница
Скажите, от какого Опеля пружина и верхняя опора от чего?
Низ пружины, как я понял, намертво прикручен к балке?

Оффлайн vasil_co ua

• Частый посетитель
  • **
    • Львів
vasil_co, а як зафiксували вiдбiйник у пружинi? Менi в принципi такий варiант сподобався...Вiд якого саме опеля може згадаете..i як чи на скiльки вiдчутен пiдйом? А зайвих звукiв вiбрацiй поштовхiв по ваших файних дорогах не вiдчули?
Відбійнк в пружині ніяк не зафіксований, зовн. діаметр відбіника співпав з вн. пружини. От і вийшло, що одне зайшло в друге, коли на домкраті піднімаю колесо то спочатку розслабляється пружина, і вже на останніх сантиметр- півтора пружина відходить по відбійнику. Ось так.
 Від якого Опля, чи то взагалі від Опля, ай донт нов. Думаю не важливо, головне пара: пружина -відбійник. Довжина пружини така, щоб в положенні піднятого колеса, цю всю байду можна було змонтувати.
 Підйом змінився не на багато, таких собі бодрих 2 см., що мене особисто аж дуже влаштувало.
 Зайві звуки можуть бути тільки від тертя витків пружини по гумі відбійника, лікується центровкою на око. Сама пружина живе мовчки.
 На файних дорогах, ваших і наших, комфорт не постраждав, віджим амортизатора змінився, якщо він раніш, амотизатор, працював на одну ресору, то тепер випрямитись при підскоку на мертвому поліцаї, активно помагає звісно, пружина.
 Низ прикручений на жорстко, я би сказав жорстоко. Болт, планка, гайка.
 Дякую за запитання. Як на мене, то це досить конструктивно просте рішення, не складне технологічно, легко демонтується або встановлюється при потребі, ну і вектор розподілу сил правильний.
 Я думаю варто не робити з цього власне ноухау, треба зняти, детально зфоткати, додати всі і ракурси і розміри. Хто за це- прошу голосувати. Хай щастить.

« Последнее редактирование: 02 июля 2014, 03:33 от vasil_co »

Оффлайн ВикторОД ua

• Частый посетитель
  • **
    • Винница
vasil_co, скажіть, а від чого стоїть відбійник? Він закручується у штатне місце? Я подивився наш відбійник не годиться.
Пружини вже знайшов. Взяв від Опель Омега А в каравані, думаю буде добре.

Оффлайн vasil_co ua

• Частый посетитель
  • **
    • Львів
 від чого стоїть відбійник?
Відбійник цей дістався від попереднього господаря, разом з авто, спочатку я їх закинув далеко, помінявши на орігінал. Потім дістав, вибачився.
Я все ж зроблю для вас фото з розмірами. Можно відео, завтра буду готовий.

Оффлайн Perty

• Завсегдатай
    • Житомир
ВикторОД, расскажете что да как получилось и какими запчастями расходниками и тонкостями, пойду протоптанным путём, по образцу так сказать :)

Оффлайн Wolf66

• Завсегдатай
    • Тернопіль
Інформація до роздумів: мій знайомий поставив ззаду пневматику.На питання "скільки" відповів, що в районі 2000 грн., і то за рахунок того, що він взяв компресор за 800 грн. (для накач. коліс). Буду мати оглядини, постараюсь зробити фото.

Оффлайн vasil_co ua

• Частый посетитель
  • **
    • Львів
Демонтував, зробив фото, відео. Як обіцяв Віктору з Одеси.
Ще не навчився вставляти фото під тестом, тому коментарі усі на купу.
Спочатку підняте домкратом колесо- видно вільну пружину, у відбійник не впирається, цей зазор дозволяє її витягнути.
Наступне фото відбійник вкручений як грибок в штатну різьбу.
Сама пружина з розмірами.
 Опорне гумове кільце, натягається без зазору на відбійник.
Усе.
Нижнфй крепіж  пружини, довільної конструкції, чез просверлений отвір в балці. Розкрутив, колесо підняв, пружину висмикнув- знято. Питання?

Інформація до роздумів: мій знайомий поставив ззаду пневматику.На питання "скільки" відповів, що в районі 2000 грн., і то за рахунок того, що він взяв компресор за 800 грн.
Інформація до роздумів: мій знайомий поставив ззаду пневматику.На питання "скільки" відповів, що в районі 2000 грн., і то за рахунок того, що він взяв компресор за 800 грн. (для накач. коліс). Буду мати оглядини, постараюсь зробити фото.
А шо власне родумувати, берем шо під руками і ліпимо. Все залежить віт каси. :ag: Та ще трохи від складності самої конструктшон  :dash:

« Последнее редактирование: 11 июля 2014, 20:02 от vasil_co »

Оффлайн ВикторОД ua

• Частый посетитель
  • **
    • Винница
vasil_co, дуже дякую за проведену роботу і повний фотозвіт.
Я, звичайно не сидів на місці та теж щось нахімічив. Кінцевий результат моєї діяльності буде зрозумілим в понеділок, постараюсь пофотографувати. Ось що в мене лежить в гаражі і чекає вироку.
1. Дві пружини від опеля омеги а в каравані. З ними я вже провів консультацію у свого майстра, він сказав, що то буде занадто. Мої пружини мають товщий діаметр.
2. Два комплекти волговських ресор бувших у використанні. Думаю поставити 2-й лист, як у темі раніше поставив колега, або ще краще візьму першого листа, відріжу кріплення і попробую змайструвати з нього такий собі бутерброд. Думаю, що він буде прилягати на більшій площі до рідної ресори.
Отже залишається час для міркування і Ваших порад, коллеги.
Доречі, верх моїх пружин має маленький діаметр (такий як і низ), то якщо їх врізати вони будуть мати такий же вигляд як і на фото, хіба, що товщі трохи.
Чекаю Ваших коментарів...
І всетаки, від чого той відбійник стоїть?

Оффлайн vasil_co ua

• Частый посетитель
  • **
    • Львів
[quote author=ВикторОД link=topic=7466.msg148094#msg148094 date=1405104879
Чекаю Ваших коментарів...
І всетаки, від чого той відбійник стоїть?
[/quote]
Віктор, вітаю і дякую.
Шляк його знає що то за відбійник. Думаю від якогось буса. Може заводські, адже мій Додж колись був вантажним. І ще на ресорах були додаткові листи, але їх вже точно мастирив попєрєднік. Я ці додаткові листи зняв і продав, і ресори продав, поставив інші, від гранда, не просівші. Чому- тому що колгосп. Папєрєднік мало переймався і не слідкував за зносом протискрипних пласмасок, в результаті в місцях тертя повитирало метал ресор добряче.
Важливо! Щоб ви розуміли, справа не в тому, який в МЕНЕ відбійник, якби його не було, я б не зупинився, маючи всього пружини. Моя задача була забепечити верхню опору. Так чи інакше, я би підібрав щось або зварив відповідну подібну деталь. Ну і якось інсталював в середину якийсь обмежувач, хоча в данному варіанті не знаю скільки треба навалити в багажник щоб це все просіло до балки.
 Грандівські ресори довші на 12см здається. Вкоротив мені коваль. Ніколи він такого не робив, отже я діяв на свій ризик. По моїм вказівкам, нагрів заднію частину і докрутив на потрібних 12см. Стоять і возять донині. Головне не гріти зайву довжину!
 Пружини, фото яких розміщено вище, я поставив на гранд, придбаний нещодавно. Переставляти при потребі не складно, але... нема потреби.
Порад давати не буду, відштовхуйтесь від того що є. Ресори реплять- пружини мовчать.
« Последнее редактирование: 11 июля 2014, 22:48 от vasil_co »

Оффлайн ВикторОД ua

• Частый посетитель
  • **
    • Винница
В мене теж руки чешуться ставити пружину....
Отже в мене є два дні на роздуми....
Дякую  за думку і пораду.

Оффлайн vasil_co ua

• Частый посетитель
  • **
    • Львів
 В попередніх постах вказав 2см. підйому за рахунок пружин. На око. А оце для фотосесії одну пружину знімав, поміряв різницю- рівно 1см. Сорі.

Оффлайн aleks 74 00

• Местный
    • черновцы
Только для авто с 2001 года. Меняете переднее крепление рессоры на стариковское(авто с 1996 по2001),лифтинг плюс 2 см.,без химии.