18 июня 2018, 08:46
*

Автор
Тема: Отдел для гранд караванов  (Прочитано 545 раз)

Оффлайн grandcaravan2006

• Новичок
  • *
    • Хмельницкий
Отдел для гранд караванов
« : 06 февраля 2018, 00:07 »
0
Скажите, может я не знаю как, но не нахожу тем про гранд караваны. Меня интересует этот авто в подробностях.... Недавно купил.... Хелп ми плиз.....

Оффлайн Wolf66

• Завсегдатай
    • Тернопіль
« Ответ #1 : 06 февраля 2018, 12:05 »
0
Привіт!  Ну, якщо це перший машін, то відкрию секркет: вони відрізняються суто по довжині кузова і довжині ресор. А так комплектуючі не відрізняються. По салону - двозонна пічка і кондюк. Ага, ще задні вікна довші...... :ag:   

Оффлайн grandcaravan2006

• Новичок
  • *
    • Хмельницкий
« Ответ #2 : 06 февраля 2018, 12:21 »
0
Так и караванов нет, одни рамваны

Оффлайн Wolf66

• Завсегдатай
    • Тернопіль
« Ответ #3 : 06 февраля 2018, 13:52 »
0
ну ви даєте :ag:....А перед покупкою щось в неті на рахунок авто гуглили???  :)  Пояснюю: Крайслер під брендом Вояджер, Додж РАМ ВАН, Додж Караван, Плімут Вояджер випускав одне і те саме авто(кузов,ходова) яке відрізнялось по комплектації і призначенню. Вояджери(Гранди), Каравани, Плімути - це загалом пасажирський варіант. Рам Ван(випускався в Європі, Австрія) - це вантажний варіант того самого Вояджера(Каравана). І якщо в Україну заходили переважно вантажні бусики, то потім народ втягував салони, які монтувались без проблем, бо кузова ідентичні. Розбіжності могли бути по проводці, аудіо, тобто, треба було трішки побавитись, але не критично. Гранди, Таун Кантрі - це довга база(довге заднє крило, віконця, довші ресори). Ну і в Європі був як бензиновий так і дизельний варіант. В Штатах, Канаді - лінійка бензинових двигунів. Це так, коротко....... :ag:

Оффлайн grandcaravan2006

• Новичок
  • *
    • Хмельницкий
« Ответ #4 : 06 февраля 2018, 18:56 »
0
Дякую за таку докладну інформацію... А з приводу" не гуглили"- авто не планував брати, просто підвелися копійошний варіант. От і взяв, в чому не розчарувався...

Оффлайн Wolf66

• Завсегдатай
    • Тернопіль
« Ответ #5 : 07 февраля 2018, 15:14 »
0
Привіт! Так в чому полягав ремонт кніпки :ag: багажника? В мене відкривалась нормально, потім через раз, осінню вмерла, відкриваю ключем, що не критично, але хотілось би щоб воно працювало так як треба. :)  Власне, електромагніт чогось не має здоров"я..... :bn:

Оффлайн Vesenka

• Новичок
  • *
    • Харьков
« Ответ #6 : 18 марта 2018, 23:07 »
0
Всем привет!!!!!!