25 апреля 2018, 01:39
*

Автор
Тема: Проблемне переключання з 2 на 1 акпп 41tes  (Прочитано 311 раз)

Оффлайн Puk jr

• Юниор
  • *
    • Івано Франківськ
Шкода що не можна матюкатися. Повний перебір коробки, всі фрикціони, втулки, блок соленоїдів, повна заміна масла (при розборці масло було чисте, на магніті пушок, масло мопар атф4), заміна дросельної заслонки і бздець. 20 км їхала ідеально і на тобі, при скиданні на першу відчувається удар. Якщо різко тормозити то мало замітний, якщо плавно, або накатом, або тіптроніком майже як в бордюр. Кікдаун на першу ето просто убійство техніки, відчуття не як в бордюр, а як в бетонну стіну при краш-тест, перша, удар, потім букс, потім знову друга і х...й тобі а не кікдаун. При тому машина не глохне, всі інші режими без дефектів. Нтернет каже що аналогічна проблема є поширеною і на інших марках авто, але єдиного виснвку і точного діагнозу не знайшов. Просто зняти і поставити блок соленоїдів вирішує проблему на  декілька км пробігу, так як і його повна заміна (роблю висновок що мій старий блок справний, заміна нічого не змінила. Продаю, оригінал 200тис пробіг, машина 2008, експлуатація з 2009.)
Хто стикався і як лікувався?
Є підозра на дефект/ налаштування програмного забезпечення. Бо в регіоні де живу на мене дивляться як на інопланетянина коли я вимовляю слово адаптація. Дифіцит спеціалістів перенаселення овець. Хто може підказати в ІваноФранківській обл. лікаря по діагностиці авто додж, або який сканер таке може і чи по кишені він для середньостатистичного громадянина.

Оффлайн Vovych ua

• Завсегдатай
    • L'viv
Проблемне переключання з 2 на 1 акпп 41tes
« Ответ #1 : 27 декабря 2017, 17:39 »
0
достатньо зробити "адаптацію" коробки
приїжджай у Львів на офіційне СТО - останній раз ціна була 300грн (рік-два тому) - зараз мабуть 500 буде

Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрируйтесь или Войдите
:) :) :)

Оффлайн wal2009 by

• Частый посетитель
  • **
    • minsk
Проблемне переключання з 2 на 1 акпп 41tes
« Ответ #2 : 28 декабря 2017, 12:14 »
0
адаптацию сделать,не поможет,вскрыть эбу и пропаять драйвера управления.но у вас в аварию не падает,думаю адаптации будет достаточно.
ford scorpio.bmw316.avenger2.4 se.bmw x3