18 ноября 2017, 21:32
*

Автор
Тема: Рам ван. Кріплення сидінь.  (Прочитано 644 раз)

Онлайн Wolf66

• Завсегдатай
    • Тернопіль
Рам ван. Кріплення сидінь.
« : 16 марта 2016, 19:30 »
0
Рам Ван 2002. :) Рідні пас.сідала є. Кронштейни купив. Виявив, що їх є 2- типи.Одні більші, інші менші.Числом співпадають - кожних по 8 шт. А от куди які ? :bn: Звернув увагу, що  місця установки кронштейнів теж відрізняються: в одних в середині є "полички", в інших нема. Менші кронштейни наче лягають на ці полички, більші "ниряють" в "безполичкові :ag:. Чи може хтось прокоментувати ситуацію. А завтра до майстра........  Дякую за увагу. :)

Онлайн Wolf66

• Завсегдатай
    • Тернопіль
Рам ван. Кріплення сидінь.
« Ответ #1 : 23 марта 2016, 12:46 »
0
Привіт, народ :). Для тих, хто планує робити "це"!!!  Кріплень для сидінь, як і очікувалось, на машині не було :dash:. Шо ж дєлать? Подзвонив по розборках - 50 грн/шт. Треба 16. :dash: Нда......  Привезли з Польщі, заплатив за все 400 грн. :bn:  А все ще тільки починалось !!!! :ag:  Гачки виявились різнотипними, як і місця посадки. Дякуючи Сашку (Кохх), який скинув фото підлоги, розвиднілось. А далі з майстром ставили гачки на авто. Довелось опустити бак, бо він пластиковий. Вицілювали і варили більш чим півдня. Середній ряд вцілили добре, з диваном довелось поморочитись. Звичайно, це не заводський варіант...... Як пожартував мій швагро - конструктор ЛЄГО. Але сідала стоять і, навіть, при їзді не тарабанять(поки) :bn:. Чи добре я зробив, що поставив ? Час покаже! Правда, ті сідала, що стояли до того, я поки що залишив в гаражі..... На вск випадок. :ag: