18 ноября 2017, 15:39
*

Автор Тема: Масло  (Прочитано 1117 раз)

Оффлайн jmesik 00

• Частый посетитель
  • **
    • Kiev
Масло
« : 11 ноября 2015, 12:04 »
0
Всем привет.
Есть несколько вопросов по жидкостям):
1. Кто каким моторным маслом пользуется?(что скажете про ZIC). Читал что 6 литров надо.

2. Кто какое льет в МКПП. И когда надо менять масло в коробке?

Оффлайн aasheva74

• Частый посетитель
  • **
    • львов
Масло
« Ответ #1 : 11 ноября 2015, 20:10 »
+1
Привет-5w30 Formula G Long Life Q8 и в коробку ATF+4 Titan

Оффлайн jmesik 00

• Частый посетитель
  • **
    • Kiev
Масло
« Ответ #2 : 12 ноября 2015, 09:19 »
0
Привет-5w30 Formula G Long Life Q8 и в коробку ATF+4 Titan
ATF+4 это разве не для автомата?

Оффлайн aasheva74

• Частый посетитель
  • **
    • львов
Масло
« Ответ #3 : 12 ноября 2015, 10:17 »
0
Для автомата,но в наши коробки идет это же масло.Замена каждые 30 000 км

Оффлайн andreII ua

• Частый посетитель
  • **
  • Человек может все, пока не начинает что-то делать
    • Лохвица
Масло
« Ответ #4 : 12 ноября 2015, 10:22 »
+1
    ZIK   четвертий рік користуюсь ,без проблем,коробка MOBIL
синтетика.
Москвич.Ваз2106.Ваз21099.ЗАЗ968.DODGE RAM VAN.

Оффлайн jmesik 00

• Частый посетитель
  • **
    • Kiev
Масло
« Ответ #5 : 12 ноября 2015, 10:46 »
0
    ZIK   четвертий рік користуюсь ,без проблем,коробка MOBIL
синтетика.
а какое именно для коробки?

Оффлайн Rusland ua

• Живущий на Форуме
  • *
    • Дубно
Масло
« Ответ #6 : 12 ноября 2015, 12:29 »
+1

Репост :     "  1.  Ще ніхто не доказав( на практиці), що на якісній мінералці ресурс середньостатистичного двигуна менший, ніж на синтетиці чи напівсинтетиці ( дехто з практикуючих фахівців впевнений, що на мінералці мотори «ходять» довше)
       2.   Немає доказів, що на рекомендованій виробником оливі, ресурс мотора більший, ніж на будь-якій подібній іншій.  ( наприклад, виробник рекомендує 5W30, а ви заливаєте 5W20 чи навіть10W40 .
      3. Немає доказів, що дорогі оливи  якісніші за подібні дешевші.  Я наприклад, впевнениний, що  польський «Лотос»  чи турецька «Esso»   абсолютно не гірша за аналогічу по допуску «LM» чи «ВР» ( російських "масєл" і укр. „ХАДО» це не стосується)   

… В мене є знайомий  перевізник підприємець.  В його автопарку з півтора десятка Спринтерів та ЛТешок.   На ці мотори (СRD)  рекомендується 10W40.  Спочатку декілька років він заливав виключно таку синтетику та напівсинтетику (LM, Моbil) .  Потім вона  подорожчала, і він перейшов на на аналогічний «Лотос».   Вже другий рік ( після стрибка гривні з 12)  заливає виключно дизельний мінеральний «Лотос», який ще дешевший ( йому його привозять з Польщі в 100л бочках) .   Середньодобовий пробіг його машин – 600-700км.  Різниці в ресурсі двигунів не спостерігається,  на всіх оливах до капіталки виходжують максимум 600-700тис. "           Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрируйтесь или Войдите
http://dodge-club.org.ua/index.php/topic,12532.20.html

Ще один репост:  "Я вже десь писав на форумі, що в МК краще заливати трансмісійку. В мене в Польщі є знайомий майстер, він власник автомайстерні, яка спеціалізується на ремонті коробок, мостів, редукторів і т.п. В механіку в них ллють тільки трансмісійку, хоча де-хто з виробників на ряд моделей рекомендує АТФку(Рено, БМВ,Крайслер). Чому виробник рекомендує саме АТФ, польський механік не знає, але припускає, що це робиться для того, щоб змінізувати так звану "дубовість" нової коробки. Особливо вона була колись відчутна на совкових авто, а ВАЗ її не позбувся й досі.
  Виробник мабуть впевнений, що гарантійний термін коробка без проблем виходить і на атеефці, зате власник ще з салону насолоджуватиметься перфектним перемиканням, і саме задля цього він(виробник) жертвує ресурсом.

р.с. Коли пана Тадеуша клієнт іноді запитує, що залито в "скриню", то завжди чує:- "Те, що рекомендує інструкція". На моє ?, коли ми сам на сам пояснює: "Спокійніше почуватиметься", і додає "Я найперше зацікавлений, щоб клієнт до мене однією й тією ж автівкою двічі не приїжджав, і якщо так буде, то він(клієнт) обов"язково колись приїде іншою".   І тут я його повністю підтримую."       Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрируйтесь или Войдите
http://dodge-club.org.ua/index.php/topic,11203.msg136790.html#msg136790
Завжди так не буде...