24 ноября 2017, 05:39
*

Автор
Тема: Від усієї душі!  (Прочитано 825 раз)

Оффлайн Rusland ua

• Живущий на Форуме
  • *
    • Дубно
Від усієї душі!
« : 11 мая 2015, 23:48 »
0

LЕxХ-е,   вітаю з днем народження! Бажаю вдало долати часові простори, обставини, перешкоди і негатив, відчайдушно боротися за місце під сонцем і перемагати на рингу пристрасті. Також бажаю постійно збільшувати вантажопідйомність свого гаманця, масажними рухами притягувати до себе багатство і тих, кого приручили, залишати незабутні враження від спілкування, фонтанувати ідеями і розбурхувати оточуючих втіленнями своєї творчості в життя! Нехай виконуються заповітні бажання, і прийде вдале завершення розпочатих справ! І ще трохи побажаю: домашнього тепла, затишку вогнища, достатку і здоров'я, бадьорості і свіжості, вічної молодості і грандіозного, фантастичного щастя.
    Сьогодні у тебе радісний день - день народження! Поглянь навколо: друзі, квіти, музика, солодощі! Бажаю тобі, щоб не тільки сьогодні, а й завжди поруч були віддані, вірні, люблячі тебе рідні та друзі! Щоб не тільки сьогодні, а й кожного дня твої очі радували чарівні квіти, а душа була наповнена звуками прекрасної музики! І нехай життя твоє буде такою ж солодкої, як твій іменинний торт! Здоров'я тобі, веселощів, життєвих успіхів і перемог, цікавих зустрічей і добрих друзів. А ще тобі бажаю...   ( продовження чит. в наступному випуску бевз рік...)     

Завжди так не буде...

Оффлайн Yalexx ua

• Эксперт
  • *
  • Тепловоз
    • Киев
Від усієї душі!
« Ответ #1 : 13 мая 2015, 12:47 »
0
как я прозевал?.. Саш, с Днем Рождения! Здоровья!  :dk: :az:
Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрируйтесь или Войдите
Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрируйтесь или Войдите