21 ноября 2017, 02:58
*

Автор
Тема: Конденсат ... напевно.  (Прочитано 1029 раз)

Оффлайн Wolf66

• Завсегдатай
    • Тернопіль
Конденсат ... напевно.
« : 02 июля 2014, 21:39 »
0
Привіт!
 Стикнувся з подібним перший раз. Була поїздка, 300 км, погода жарка, поза 27. Іхали при вкл. кондеї. При заїзді на заправку люди звернули мою увагу, що з-під машини капотить і так, неслабо. Після перевірки всіх робочих рідин вияснилось, що все ОК., все в наявності і скільки треба :ag:. Відігнав барана вбік і почав досліджувати те, що капало. Нюхав, тер  пальцями - вродь вода. Колега каже що з кондишина капає конденсат. Але в такій кількості? На попередній машині теж був кондишн, але такого не помічав. Ага, ще таке: при включеному конд-рі час від часу чути такий звук, ніби стравлюється надлишковий тиск (звідкись, а може то він мене лякає :)). Але все працює, я йому не мішаю :ag:. От тільки цікаво: чи нормально "все працює". а як "ні", то скільки йому лишилось :).

Може хтось щось мудрого скаже...... Дякую.

Оффлайн Japp ua

• Живущий на Форуме
  • живу я здесь...
    • Киев
Конденсат ... напевно.
« Ответ #1 : 02 июля 2014, 21:41 »
0
Нормально, а шипить, бо недостатньо фреону в системi. Перевiрся де небудь на СТО.
бросайте за борт все, что пахнет кровью
поверьте, что цена не высока

Оффлайн Koxx ua

• Завсегдатай
  • *
  • Александр
    • Киев
Конденсат ... напевно.
« Ответ #2 : 03 июля 2014, 22:10 »
0
От коли перестане текти - тоді вже вірогідно проблема: Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрируйтесь или Войдите
КК
.

Шипіння також було, коли дозаправляв фреон приблизно по тиску. Останній раз заправив по вазі, тишина (але щось поки не жарко, користувався тільки декілька разів).
Dodge Ram Van 2.5CRD '05 Custom Edition

Оффлайн Юра Львів ua

• Люблю Україну!
  • Местный
    • Львів
Конденсат ... напевно.
« Ответ #3 : 10 июля 2014, 09:06 »
0
Почитав темку, почув теж час від часу шипіння, в районі бардачка, тай поїхав дозаправити кондиціонер, трохи здивувало те, що фреону майже не виявилось в сисемі, але він всеодно працював, не так сильно холодив, та всеодно різниця була помітною... На станції з мене поржали :ca:, ніби мене сама думка холодить, заправили і стало дути значно холоднішим. Вчора чекав дружину з маркету, машинку не глушив, після того як від'їхав, теж налякався на якусь секунду, калабаня на пів машини :ai:, вийшов фух, водичка, дякувати Богу, тай щасливий погнав на холодильнику додому... А - ще люлей получив :dl: за те, що захворію, як так їздитиму... При обдуві на вікно, ззовні роса на лобовому утворюється, троха заваджає, щей в добру погоду треба щітками користуватись :ag: :ag: Зато зимно і комфортно!