21 ноября 2017, 04:34
*

Автор
Тема: Робота двигуна  (Прочитано 1059 раз)

Оффлайн Wolf66

• Завсегдатай
    • Тернопіль
Робота двигуна
« : 27 мая 2014, 16:55 »
0
При рушанні  з місця декілька разів була така ситуація : починаю рушати, двигун починає давитись(ніби потужності бракує), вижимаю зчеплення, щоб не заглох. Не глохне, але й нормально не працює, обороти падають. На педаль газу може зреагувати через деякий час а може і заглохнути. Потім завівся нормально, втикнув передачу, трохи добавив обертів і поїхав. Один чи два рази завівся з другої чи третьої спроби. Не можу зрозуміти причину, на всякий випадок сьодні поміняв паливний фільтр.
Щось отаке :bn:. Скоро до Поляндії їхати, переживаю щоб баранець в дорозі коників не повикидав. Ага, ще таке питання: пробіг буде довгий, порядка 700 км. Чи є смисл скористатися присадкою до соляри для "чистки", "відновлення" і т.п.? Хто що лив і які результати?

Оффлайн vasil_co ua

• Частый посетитель
  • **
  • Все є добре, все буде добре.
    • Львів
Робота двигуна
« Ответ #1 : 27 мая 2014, 19:41 »
0
Привіт. Педалька електронна. Може хоче на помийку?  Від  слова помитися.   Спробуй. Не зашкодить?

Оффлайн Wolf66

• Завсегдатай
    • Тернопіль
Робота двигуна
« Ответ #2 : 27 мая 2014, 22:04 »
0
Василю, привіт! Та таке враження, що педалька ні при чому. Коли, при невдалому рушанні, я зразу витискаю зчеплення, щоб він не "вдавився". Двигун працює, але не має сили, тобто повторно спробувати рушити я не можу. Таке враження, що соляра закінчується. Перша думка такою і була, але ж заправився тому 30 хв. Якість солярки? Біс його знає, через те і фільтр поміняв.

Оффлайн Koxx ua

• Завсегдатай
  • *
  • Александр
    • Киев
Робота двигуна
« Ответ #3 : 27 мая 2014, 23:38 »
0
По поганому контакту педалі відразу аварійний режим з помилкою.

До останньої заправки таке траплялось?
Помилки є?

З можливих напрямків: EGR, датчики повітря (MAF, MAP). Але аргументів не маю.

Ага, ще таке питання: пробіг буде довгий, порядка 700 км. Чи є смисл скористатися присадкою до соляри для "чистки", "відновлення" і т.п.?
Можливо, достатньо буде лише закордонного палива? :)
Dodge Ram Van 2.5CRD '05 Custom Edition

Оффлайн vasylw 00

• Частый посетитель
  • **
  • Василий
    • ЛЬВІВ
Робота двигуна
« Ответ #4 : 29 мая 2014, 20:45 »
0
доброго дня,а можна вказувати тип двигуна,рік а то рам-ванів багато різних буває,може би хтось і допоміг би якою порадою, або підпишіть під аватаркою щоб неписати у кожному повідомленні... :bq: