20 ноября 2017, 15:27
*

Автор
Тема: Стояночний тормоз  (Прочитано 934 раз)

Оффлайн Wolf66

• Завсегдатай
    • Тернопіль
Стояночний тормоз
« : 04 мая 2014, 17:41 »
0
Коли затягую ручне гальмо, чую роботу храповика, наче дотягую до упора, потім конкретне "клац", таке враження що щось десь проскакує. І є підозра, що тримає тільки одна сторона "ручніка". Лазив під дном, не бачу можливості підтягнути трос. Колодки поміняв недавно, часто ручним тормозом не користуюсь.
Є припущення, що одна сторона закисла  і не рухається, тобто маячить перспектива зняття тросу. Як він підтягується ? Хтось це робив і які є нюанси. Наперед всім дякую за відповіді :ag:!

Оффлайн Юра Львів ua

• Люблю Україну!
  • Местный
    • Львів
Стояночний тормоз
« Ответ #1 : 05 мая 2014, 08:58 »
0
Привіт Ігоре, я коли придбав машинку, теж заморочувався ручніком, підтягнув троси, не помогло, поміняв колодки ручніка і прочистив барабани зсередини, розводили,зводили колодки, а він зараза далі ледь тримає :dash:, в результаті я навіть одного разу зірвав ручнік при затягуванні, на важілі розігнулось кріплення :ireful3:. Тож тепер ним користуюсь лише при невеличких нахилах. Майстер сказав щоб тримало, треба і гальмівні диски поміняти, тоді буде толк з ручніка. (Задні гальма - дискові.)
А підтягується в мене десь посередині машини, там є гайка і з 15см. різьби для підтягування.