21 ноября 2017, 19:35
*

Автор
Тема: Потроха паливного баку  (Прочитано 3487 раз)

Оффлайн Юра Львів ua

• Люблю Україну!
  • Местный
    • Львів
Потроха паливного баку
« Ответ #20 : 18 февраля 2014, 08:54 »
0
Дякую за допомогу хлопці, буду шукати номер, але це при демонтажі, томущо значок крайслера я побачив зверху бака, на колбі теж перегляну, може вона окремо в когось буде. Якщо ні, то як потепліє буду міняти на пластиковий як у всіх :bk:

А с полом(днищем)все в ПОРЯДКЕ???

Вспомнил,есть один клиент,специфическая работа.Видимый бак на 30л.железный.
З днищем все гаразд, в "специфічній роботі" машинка не брала участі, я її в митника придбав... :ag: :ag: :ag:

Оффлайн Koxx ua

• Завсегдатай
  • *
  • Александр
    • Киев
Потроха паливного баку
« Ответ #21 : 11 марта 2014, 23:42 »
0
Також не зустрічав металевих баків на RS/RG.
Типово повздожні, відрізнятися можуть в довгій базі 2005+ з сидіннями Stow'n'Go. Незалежно від палива об'єм 76л.

Для 2003-го на всіх RG номер баку 04809269AG, RS - 04809539AC.
Для 2005 RG: коротка база 04809713AB, довга дизель 04809739AE, довга бензин 04809739AD.
Dodge Ram Van 2.5CRD '05 Custom Edition

Оффлайн Юра Львів ua

• Люблю Україну!
  • Местный
    • Львів
Потроха паливного баку
« Ответ #22 : 12 марта 2014, 09:00 »
0
Дякую хлопці за відповіді, мабуть літом почну займатись встановленням його рідного бака. Але це при наявності часу і коштів...

Оффлайн SashaM ua

• Местный
    • Киев
Потроха паливного баку
« Ответ #23 : 14 марта 2014, 10:13 »
0
Очень советую брать бак в сборе с "патрохами". Как-то пробил себе бак и покупал только бак от машинки такого-же года, так вот, мой наружный лючок, который идёт в сборе с патрохами, не совсем подходил к этому баку, пришлось долго-долго подпиливать и подгонять уплотнители и крепление.

Оффлайн Юра Львів ua

• Люблю Україну!
  • Местный
    • Львів
Потроха паливного баку
« Ответ #24 : 03 сентября 2014, 12:06 »
0
Всім вітання зі Львова! Дякую вам колеги за корисні поради :dh:, в результаті довгого аналізу і вивчання проблеми, поїхав я до Польщі, в Любліні є розборка по крайслерах, купив собі бак зі всіма потрохами, лентами, трубками, болтиками, і озадачив тут майстра щоб замостив мені його так, як з заводу... покуривши і знявши старий бак, майстер файно виматюкався і повідомив мене що там всі рідні кріплення просто позрізали :ireful3: щоб впихнути той желізний бак, ще й насос підкачки перенесли ближче, і він тепер заваджає встановленню оригінала. Але ми вирішили не здаватись і все зробити. В результаті приварили нові кріплення, все красиво обробили, перенесли насос підкачки і бак став на своє місце, стрілка пального ожила і я щасливий поїхав з автосервісу...
Доречі старий бак не був більшої ємкості, я так розумію що на той час не було ще так багато крайслерів, тому ліпили що мали...
Всім дякую, щасливої дороги!!! :dk: