24 ноября 2017, 05:26
*

Автор
Тема: Помогите с выбором  (Прочитано 7411 раз)

Оффлайн passat

• Новичок
  • *
    • Львов
Помогите с выбором
« Ответ #20 : 05 ноября 2013, 11:27 »
0
Ну, а с Прибалтикой есть смысл связываться?

Оффлайн Wolf66

• Завсегдатай
    • Тернопіль
Помогите с выбором
« Ответ #21 : 05 ноября 2013, 12:14 »
0
Брат, тут же питання не в тому, з ким звязуватись, а з ким ні. Машина із за кордону для себе - це дикі гроші.... Якщо купити доки. можна притягнути під заміну кузова авто. Але його за бугром треба розібрати до "0", ввезти кузов, потім перетягувати потроха і складати конструктор назад. Тоже заморока, но дешевша :ag:. В нас держава робить все для нас. Чого тільки вартує розмитнення пас.бусів. Зато вантажні в Україні їх милостиво дозволяють переобладнувати в пас-кі. Ноу хау чисто наше, коротше - дурдом. :)

Оффлайн AlfShumway nl

• Новичок
  • *
    • Den Haag
Помогите с выбором
« Ответ #22 : 08 ноября 2013, 16:34 »
0
     Якщо немає практики в придбанні машини за кордоном, то краще не ризикувати, бо існує дуже висога вірогідність, що підсумкова ціна виявиться вищою за середньоукраїнськобазарну.  А коли ще врахувати час та нерви… :bl:   

р.с. на даний час купувати за кордоном легкове авто сенсу не має ( вантажне - з умовами)
+1
золоті слова!
я перегнав одну машину в україну з нідерландів, і вирішив, що повторю це ще раз ВИКЛЮЧНО у разі найбільш нагальної необхідності, або якщо різниця у ціні з урахуванням усіх затрат на бензин, дорогу, ночівлю і їжу становитиме не менше 5-7 тисяч євро. в усіх інших випадках - нунафєк!
плюс, додай до цього можливі "неофіційні" витрати на митниці-шмитниці радіології-сес і іншу єресь.
хоча, в митному калькуляторі воно може виглядати непогано.

Оффлайн Rusland ua

• Живущий на Форуме
  • *
    • Дубно
Помогите с выбором
« Ответ #23 : 09 ноября 2013, 01:07 »
0
   Дякую, шановний пане AlfShumway , за оцінку моєї думки, але є одна заувага - товариство тут в переважній більшости освічене, шляхетне та патріотичне, а тому написання слова "Україна" з малої літери, сприймається тут негативно :dl:
Завжди так не буде...

Оффлайн AlfShumway nl

• Новичок
  • *
    • Den Haag
Помогите с выбором
« Ответ #24 : 09 ноября 2013, 03:38 »
0
   Дякую, шановний пане AlfShumway , за оцінку моєї думки, але є одна заувага - товариство тут в переважній більшости освічене, шляхетне та патріотичне, а тому написання слова "Україна" з малої літери, сприймається тут негативно :dl:
дякую і вам, шановний пане Rusland за вашу точку зору. я її, насправді, сприймаю і високо ціную. проте, як ви, сподіваюсь, розумієте, у мене щодо згаданого вами питання є інша точка зору. і я вважаю, що у вас не менше підстав її поважати і сприймати, аніж у мене вашу.  :dl:

ця тема вичерпана для подальших дискусій.

Оффлайн Rusland ua

• Живущий на Форуме
  • *
    • Дубно
Помогите с выбором
« Ответ #25 : 09 ноября 2013, 13:00 »
0
  Хоч ви, пане  AlfShumway, й молода людина, проживаєте в Европі, але бачу що  освіченности та европейської толерантности вам таки бракує, інакше ви б розуміли, що недотримання правил правопису, показує не тільки ваш освітньо-культурний рівень, а й принижує тих людей, які пишуть назву своєї Батьківщини з великої літери.

тема вичерпана для подальших дискусій
  ...якось пізнього вечора проходив  парковою алеєю.  На спинці паркової лави сиділо дві пари молодих людей, їхні ноги були там, де малася б бути інша частина тіла, а довкола валялися порожні пляшки та обгортки.  Я зупинився і зробив їм зауваження, на що почув приблизно таке: " ...мужик, проходь мімо, ми тут діскутіровать з тобой не собіраємся".

р.с. AlfShumway, можеш не відповідати.

Завжди так не буде...

Оффлайн Wolf66

• Завсегдатай
    • Тернопіль
Помогите с выбором
« Ответ #26 : 09 ноября 2013, 14:05 »
0
Іноді для визнання своєї помилки треба мати  сміливість. Це характирезує людину багато в чому: освіченість, вихованість, толерантність.
 А стояти на свому з позиції "правий я чи ні, головне щоб моє було зверху" це мяко кажучи нерозумно(якщо не примітивно). :dash:

Модератору моє "ВИБАЧТЕ". що не по темі.

Оффлайн AlfShumway nl

• Новичок
  • *
    • Den Haag
Помогите с выбором
« Ответ #27 : 09 ноября 2013, 15:48 »
0
шановні Rusland і Wolf66, дякую вам за ваші коментарі. дозвольте роз"яснити мою позицію, а то складається ситуація наче нахабний новичок на форумі не проявляє належної поваги до більш досвідчених колег. насправді, це не так. я не нав"язую нікому свою позицію, а здійснюю спроби гармонічно увійти в товариство і прийняти його правила. саме тому, без жодної іронії і підтексту я вам, Rusland, написав:
дякую ... шановний пане Rusland за вашу точку зору. я її ... сприймаю і високо ціную.
йдеться виключно про те, що ми обмінялися думками і висловили один одному повагу.
при цьому, навіть якщо моя точка зору є хибною, невже я не маю права мати свою, відмінну (а, можливо, і не відмінну, але все ж свою) точку зору від вашої? у чому тоді проявлятиметься наша освідченість і європейська толерантність? тому, шановний Wolf66, про те, щоб "моє було зверху" не йдеться взагалі. йдеться про те, що у вас, Ruslandа і у мене є свої, інколи співпадаючі, інколи різні позиції. але кожен з нас має однакове право їх висловлювати, і однаковий обов"язок поважати позиції інших.
і ще один аспект, пане Rusland.
"ця тема вичерпана для подальших дискусій"  тому, і лише тому, що ваше зауваження було прийнято, проаналізовано і висновки на його основі були зроблені. як я вже зазначав вище, я маю на меті прийняти правила товариства. тому, якщо " написання слова "Україна" з малої літери, сприймається тут негативно ", усі наступні рази я обов"язково писатиму назву своєї батьківщини, до якої я відношуся з великою любов"ю і піїтетом, виключно з великої літери. тому, Rusland, ваша історія є, нажаль, об"єктивним відображенням наших реалій, але я запевняю вас, вона зовсім не стосується мого випадку.

з повагою,
Alf Shumway

п.с. як вірно відмітив Wolf66, я перепрошую у модератора і інших членів форума за оффтопік.
п.п.с. у повідомленнях, адресованих мені, прошу вас не використовувати  :dl: . мені це не подобається. мені подобається так:
 :dk: і   :az:

Оффлайн Girey tr

• Эксперт
  • *
  • Мы вскормлены пеплом великих побед
    • Ак-Мечеть
Помогите с выбором
« Ответ #28 : 09 ноября 2013, 16:45 »
0
Интрига.... :ca:
P.S. Любые ошибки в правописании позитивом не являются. :)

Оффлайн Wolf66

• Завсегдатай
    • Тернопіль
Помогите с выбором
« Ответ #29 : 09 ноября 2013, 16:57 »
0
Сторони зрозуміли одна одну!!! Життя продовжується, давайте робити його прекрасним!!! :dk:, :).

Оффлайн AlfShumway nl

• Новичок
  • *
    • Den Haag
Помогите с выбором
« Ответ #30 : 09 ноября 2013, 17:30 »
0
Сторони зрозуміли одна одну!!! Життя продовжується, давайте робити його прекрасним!!! :dk:, :).
:dk:

Оффлайн Yalexx ua

• Эксперт
  • *
  • Тепловоз
    • Киев
Помогите с выбором
« Ответ #31 : 09 ноября 2013, 17:51 »
0
Добре коли люди можуть порозумітися. Особливо, коли без втручання зовні.
Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрируйтесь или Войдите

Оффлайн passat

• Новичок
  • *
    • Львов
Помогите с выбором
« Ответ #32 : 17 ноября 2013, 20:13 »
0
Ну вот и поговорили! А я похоже пока на старом авто буду кататься! ВСЕМ СПАСИБО!!!

Оффлайн VANN ua

• Путін Х@йло
  • Завсегдатай
    • Львів
Помогите с выбором
« Ответ #33 : 17 ноября 2013, 20:24 »
0
Пропоную зробити Нідерляндам показовий "аншлюс" до Великоукраїни за недотримання правописно-ортографічних норм :do:

Ну, а с Прибалтикой есть смысл связываться?
нєфік с фошіздамі зв"язуватись
Вітчизну ся любить не за те, що велика, а за те, що власна (Сенека)