24 ноября 2017, 03:49
*

Автор
Тема: Зняття та постановка на облік по ген.дор.  (Прочитано 1787 раз)

Оффлайн Wolf66

• Завсегдатай
    • Тернопіль
Всім форумчанам привіт з "файного" міста!
 Хочу поділитись такою інфою, може комусь зекономить час і нерви. По грошам все рівно попадете :ag:.
Історія коротко: купив Рам Ван по ген.дор. Генералка на 3 роки.  Через деякий час передзвонив господар, розлучається, ну і все що з цього випливає. Не хочеш мати замороки і сюрпризів від судів типу арештованого майна і викидання з авто посеред дороги, оформляй машину на себе.
 До речі, варіантів з вилученням авто посеред дороги багато. В мого знайомого, при поверненні зі Львова, в Золочеві менти забрали машину, бо юридичний господар намутив з кредитами і банк наклав арешт на все майно. :dash:
І так, що робити по етапах:
1. ДАІ по копії техпаспорту робить запит в МРЕО там де стоїть ваша машина.
2. Прийшла відповідь, вам дали копію. Ідете до НОТАРІУСА і берете 2-а ВИТЯГИ 1-й - що дана машина не в арешті, в заставі і т.д.  2-й - витяг з реєстру доручень. що таке доручення в принципі існує. Вони мають обмежений термін дії по часу.
3. Витяги взяли, бажано в той же день зняти в МРЕО машину з обліку.
4. В МРЕО ЗРАЗУ до екперта на огляд не заходячи в МРЕО. Оглянули, сфоткали. експерт дав один папірець, поряд ще якийсь "спеціаліст" заповнює лист огляду.
5. В касу (зняття з обліку).
6.В бюро експертиз (друкують екпертну довідку).
7. Аж тепер з цією купою паперів до вікна зняття з обліку з номерами.
8. Зняли. :bp:
9. Оформляєте довідку куплі продажу.
10. Знову СПОЧАТКУ до "спеціаліста" по акт огляду.
11. В МРЕО на постановку на облік.
Якщо напертися. то це все можна зробити за пів дня(що в мене і вийшло без всяких блатів). Я маю на увазі МРЕО.
ВИТРАТИ: 140-нотаріус(50*2 - витяги, 40 - банк), 427 грн.- зняття, 1200-купля-продаж (50% від всіх витрат), 525 грн. постановка на облік зі всім.
І ви щасливий власник свого авто і хай буде з вами УДАЧА ;), :) :az:!!!!!!!!!!!!!!!!